بهترین قطعات با بهترین قیمت را از ما بخواهید. || ارسال عدد 1 به شماره 09904584252 یا 09148891788 ||

آینده شهرک خاوران تبریز

آینده شهرک خاوران

در خصوص آینده شهرک خاوران تبریز

ایرج شهین باهر شهردار تبریز: آینده شهرک خاوران تبریز با ۸۵۰ هکتار وسعت جزء حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۹، یکی از افتخارات شهرتبریز خواهد بود.

با توجه به موقعیت و وضعیت موجود در شهرک خاوران تبریز و آذران تبریز ، این بخش از تبریز، یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه های سرمایه گذاری در کلانشهر تبریز به حساب می آید.

یکی از قطب های مهم گردشگری تبریز، شهرک خاوران خواهد شد .شهرک خاوران تبریز با پیش بینی امکان اسکان جمعیت ۱۶۰ هزارنفری طراحی گردیده است.

شهرک خاوران تبریز در مجموع متشکل از ۱۱۱۱ قطعه زمین می باشد ،که ۵۱۴ قطعه از این زمین ها ،متعلق به شرکت های تعاونی مسکن ادارات و سازمان های استان و ۵۹۷ قطعه دیگر نیز متعلق به مالکان خصوصی می باشد. مراحل تفکیک و واگذاری قطعات و قراردادهای مذکور نیز انجام شده است.شهرک خاوران تبریز شامل پروژه های بزرگی چون مرکز همایش های بین المللی تبریز، پارک هفت هکتاری خاوران تبریز،مسجد آبی و پارک آبی خاوران تبریز ،مجتمع فرهنگی ورزشی خاوران و …

 

 

آینده شهرک خاوران

 

پیش بینی های موجود در مورد خاوران

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز با اعلام این مطلب افزود: پروژه های عمرانی و فرهنگی در شهرک خاوران، با سرعت هر چه تمام، در حال پیشرفت و به بار نشستن می باشند.

وی تاکید کرد: طبق چشم اندازهای موجود برای شهرک خاوران، آینده شهرک خاوران در اینده نه چندان دور، با تکیه بر پتانسیل های موجود و استفاده از برترین متدهای معماری و شهرسازی، به مکانی زیبا، آرامش بخش و مدرن تبدیل خواهد شد که، تبریز به وجود چنین شهرک، و زیبائی های آن خواهد بالید.

شهردار تبریز در ادامه سخنان خود با دعوت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی بمنظور سرمایه گذاری در این شهرک، تصریح کرد: نگاه شهرداری تبریز برای اجرای پروژه های گوناگون عمرانی، با مشارکت و توان بخش خصوصی، نگاهی حمایتی است و در حال حاضر، در سطح شهرداری منطقه ۹، چندین پروژه ی شاخص، بصورت مشارکتی در حال اجراست.

وضعیت راه های خوران

ایرج شهین باهر در ادامه ی بازدید خود، با حضور در محل اجرای پروژه ی طرح شبدری خاوران، ضمن بررسی آخرین وضعیت عملیات اجرایی این پروژه اظهار داشت: احداث بزرگترین تقاطع غیر همسطح شرق تبریز، با تلاش نیروهای خدوم شهرداری منطقه ۹ و پیمانکاران عمرانی، مطلوب و رضایت بخش بوده است که امیدواریم این عملیات، در کوتاه ترین زمان ممکن به پایان برسد. شهردارتبریز ادامه داد: این تقاطع غیر همسطح، علاوه بر تأمین دسترسی های مناسب به شهرک خاوران، امکان دسترسی خودروها در جهات مختلف را، از طریق پل و زیرگذر فراهم می کند.

 

آینده شهرک خاوران

 

 

منبع:خبرگزاری برنا ، ام تی رز

مطلب مرتبط :اجرای طرح شهر هوشمند در شهرک خاوران

 


 

برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز قطعات خود در شهرک خاوران تبریز شماره آن را به صورت R-001   یا

شماره جدید P-001  به همراه متراژ قطعه ، به یکی از شماره های

۰۹۹۰۴۵۸۴۲۵۲  ، ۰۹۰۲۶۲۶۴۳۶۳ ،  ۰۹۱۴۸۸۹۱۷۸۸ ، ۰۹۱۴۳۷۲۷۲۸۱ ، ۰۹۱۴۳۳۲۹۴۹۷ ارسال نمائید.

با ارسال عدد ۱ به یکی از شماره های فوق با ما در تماس باشید

برای خرید و فروش قطعات شهرک خاوران و شهرک آذران با مشاورین املاک شهرک خاوران و آذران تبریز تماس بگیرید. مشاورین ما با داشتن فایلینگ قوی با شما در انتخاب ملک در این منطقه خوش آب و هوا همراه خواهند بود.

املاک شهرک خاوران و آذران تبریز

برترین مشاور املاک در منطقه ۹ تبریز 

 

Share