قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / نقشه تفکیکی شهرک خاوران آذران تبریز

نقشه تفکیکی شهرک خاوران آذران تبریز

دانلود و بررسی نقشه تفکیکی قطعات شهرک خاوران

خاوران تبریز بعد از تصویب و نهایی شدن طرح تفصیلی آن به صورت زیر در نقشه طراحی شده بود.(نقشه شهرک خاوران تبریز)

 

khavarantown-map01

 

برای دسترسی به فایل نقشه اولیه(نقشه قدیم شهرک خاوران تبریز) و دانلود آن از لینک زیر استفاده نمائید.

دانلود نقشه اولیه قطعات شهرک خاوران و آذران تبریز

در اولین نقشه شهرک خاوران تبریز ، قطعات خاوران و آذران به صورت مجزا شماره گذاری شده بودند.بسیاری از بخش های خاوران که در نقشه جدید موجود می باشد در این نقشه وجود ندارند.

در نقشه اولیه خاوران ، قطعات مسکونی شهرک آذران به کادرهائی بی رنگ مشخص شده اند و قطعات مسکونی خاوران رنگ های متنوعی دارند.

قطعات بخشی از خاوران ، با حرف M  شروع می شوند . این قطعات سمت چپ میدان اصلی واقع شده اند.

اکثرا قطعات M  متراژی معادل 300 الی 400 مترمربع دارند. اما توجه داشته باشید در نقشه تفکیکی جدید شهرک خاوران تبریز ، این قطعات تغییر متراژ دارند.

khavarantown-map

البته لازم بذکر است قطعات M  دور میدان اصلی خاوران که تغییر متراژ داشتند ، از سوی شهرداری خاوران ، به میزان متراژی که کاهش یافته اند در زمان اخذ مجوز نقشه و پروانه ساخت قطعه مورد نظر ،تخفیفی برای آن لحاظ می گردد.

ویژگی های بارز قطعات خاوران نسبت به قطعات تفکیکی شهرک آذران تبریز ، وجود انشعابات در خاوران ، ساخت و سازهای چشم گیر در خاوران و وجود سکونت در برخی بخش های خاوران می باشد.

با توجه به نقشه تفکیکی خاوران ، تنوع متراژ در بین قطعات خاوران نسبت به قطعات آذران کمی گسترده تر می باشد.

قطعات مشخص شده در نقشه زیر ، در بخشی از خاوران قرار گرفته اند که ساخت و ساز چشم گیری را در بر میگیرند.

khavarantown-map

قطعات با متراژ های متفاوت در نقشه شهرک خاوران تبریز

با بررسی نقشه های قدیم و جدید شهرک خاوران و اذران تبریز می توان به این نتیجه رسید اکثر قطعات در این شهرک متراژی بالای 300 مترمربع دارند.

شهرداری منطقه 9 تبریز ،توافق اولیه با مالکین اراضی خاوران را با 19درصد انجام داده است. لذا قراردادهای فاز یک خاوران نیز همانند امتیازهای فاز دو خاوران متراژی معادل 190 مترمربع دارند.

بعد از تصویب خاوران و ارائه طرح تفصیلی این شهرک ، شهرداری در قبال هر دو امتیاز 190 متری (فاز یک) ، قطعه تفکیکی مشخصی به صورت معوض در اختیار مالک قرار می داد.

 

البته برخی از قطعات فاز یک ، طی قراردادهائی که شهرداری با تعاونی های مسکن شرکت های مختلف منعقد کرده است ، در اختیار اعضای این تعاونی ها قرار گرفته اند.

تعاونی هائی مانند تعاونی مسکن ماشین سازی تبریز ، تعاونی مسکن تراکتورسازی ، تعاونی مسکن جهاد کشاورزی ، تعاونی مسکن زندان ، تعاونی مسکن اداره برق ، تعاونی مسکن بازرگانی و….

 

تعاونی های ذیربط با توجه به شرایط خود ، قطعات دریافتی از شهرداری را به صورت شراکتی در گروه های 2،3،4،5،8،9،10،11،20،32،34 و … از اعضای خود تقسیم نموده اند.

لازم بذکر است برای سرمایه گذاران با سرمایه های زیر یک میلیارد تومان ، این سهم ها گزینه های بسیار خوبی برای خرید می باشند. هر چقدر میزان سرمایه تان بیشتر باشد ، می توانید سهمی با موقعیت بهتر و تعداد شرکای کمتر بخرید.

در کل برخی از بخش های خاوران و آذران دارای قطعاتی با متراژ مشخص شده در نقشه زیر می باشند.

khavarantown-map-area
khavarantown-map-area

دانلود نقشه تفکیکی جدید شهرک خاوران تبریز و شهرک آذران تبریز

بعد از تفکیک بخش های جدید خاوران و آذران تبریز و آماده سازی مناطق جدید این شهرک ، نقشه جدیدی از سوی شهرداری معرفی شد.

در نقشه جدید خاوران تبریز ، قطعات خاوران و آذران به صورت یک منطقه واحد در نظر گرفته شده اند. شماره گذاری قطعات خاوران و آذران از P-0001  در خاوران با متراژ تقریبی 261 مترمربع (قطعه بر جاده باسمنج با کاربری مسکونی) شروع شده اند و تا قطعه P-4015   با متراژ تقریبی 195 مترمربع (با کاربری تجهیزات شهری _ در منطقه علوم پزشکی 2 آذران تبریز) ادامه پیدا میکنند.

 

در نقشه جدید ، همانند نقشه اولیه خاوران از رنگ مختلف برای یک نوع کاربری استفاده نشده است. تنوع رنگ های قطعات خاوران ، تنها برای هر نوع کاربری ، یک رنگ در نظر گرفته شده است. تصویری با وضوح پائین از نقشه جدید تفکیکی خاوران تبریز در زیر آمده است.

khavarantown-new-map-sunproperty
khavarantown-new-map-sunproperty

به صورت کلی تنوع کاربری قطعات خاوران و آذران در نقشه جدید به صورت زیر می باشد.

khavarantown-map-sunproperty
khavarantown-map-sunproperty

برای دانلود فایل نقشه تفکیکی شهرک خاوران تبریز(نقشه جدید خاوران) از لینک زیر استفاده نمائید.

دانلود فایل نقشه جدید قطعات شهرک خاوران

در نقشه جدید خاوران ، قطعات تفکیکی تعاونی مسکن تبلیغات اسلامی محله 1و2 و قطعات تفکیکی جدید شهرداری منطقه 9 تبریز و هم چنین قطعات تفکیکی تعاونی مسکن علوم پزشکی (علوم پزشکی 2 یا همان کوی فتح) نیز نشان داده شده اند.

 

برخی از مناطق جدید تفکیک شده در نقشه جدید آماده سازی شده و جدول کشی و آسفالت ریزی شده اند اما برخی از مناطق و قطعات موجود در نقشه جدید ، آماده سازی نشده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نقشه Google Map  نیز می توانید استفاده نمائید یا اینکه با کارشناسان آفتاب شهر خاوران تماس بگیرید.

khavarantown-googlemap-sunproperty
khavarantown-googlemap-sunproperty

شماره تماس کارشناسان  آفتاب شهر خاوران  :

93    90    409     0914

97    94    332    0914

43    62    422    0914

88    917    88     0914