پروژه های شهرک خاوران تبریز

پروژه های شهرک خاوران تبریز شامل همایش های بین المللی تبریز، پارک هفت هکتاری خاوران تبریز، مسجد آبی و پارک آبی خاوران تبریز، مجتمع فرهنگی ورزشی خاوران و … است. پروژه های مسجد آبی و پارک آبی خاوران تبریز به صورت مشارکتی با همکاری بخش خصوصی در حال اجرا است. تمام زیرساخت های مربوط به آب، برق، گاز و تلفن در حال تامین است و اقدامات زیادی با همکاری شهرداری منطفه نه خاوران تبریز و ادارات مربوطه صورت گرفته است. با توجه به پروژه های شهرک خاوران تبریز ، الگوهای خاص شکل گیری این شهرک در نوع قطعات، مسیرهای ارتباطی بزرگی که در نقاط مختلف این شهرک و همچنین شهرک آذران تبریز قرار گرفته اند، به عنوان مدرن ترین شهرک مسکونی ایران خواهد بود.

پروژه های شهرک خاوران تبریز

 • پروژه مشارکتی تجاری، تفریحی و ورزشی ۱۴ هکتاری دارای هتل، مجموعه ورزشی و رفاهی بوده و جزو اصلی ترین پروژه های مشارکتی در منطقه شهرک خاوران تبریز است. در داخل شهرک خاوران تبریز دو بلوار ۳۵ متری به طول ۲ و ۱٫۵کیلومتر، خیابان ۲۴ متری به طول ۶۰۰ متر و چندین خیابان ۲۴ ،۱۸ و ۱۲ متری با هزینه ای بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال جزو برنامه کاری شهرداری منطقه ۹ خاوران است.پروژه های شهرک خاوران تبریز ، خانه در شهرک خاوران تبریز، قیمت زمین در شهرک خاوران

 

 • بیمارستان فوق تخصصی کودکان در زمینی به مساحت ۹ هکتار با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری ۱۰هزار میلیارد ریالی در شهرک خاوران تبریز در حال ساخت است. لذا با افتتاح این بیمارستان، منطقه خاوران تبریز به منطقه سلامت تبریز تبدیل خواهد شد.
 • سالن اصلی مرکز همایش های خاوران تبریز با ظرفیت بیش از ۱۴۰۰ نفر از قابلیت بهره برداری چندمنظوره تئاتر و همایش برخوردار خواهد بود. مرکز همایش بین المللی خاوران تبریز، از جمله فرصت های مهم تبریز ۲۰۱۸ است و این امر در آینده ای نزدیک امتیاز ویژه ای برای تبریز و استان آذربایجان شرقی محسوب خواهد شد.
 • سالن فوتسال مجموعه فرهنگی ورزشی شهرک خاوران تبریز، در زمینی به مساحت ۲هزارمترمربع از ۷هزار و ۴۰۰متر زیربنای کلی با گنجایش ۲۱۰ صندلی برای تماشاگران به همراه جایگاه مربی ها، سالن رختکن، حمام و سرویس بهداشتی، اتاق VIP، اتاق مربی و ساختمان اداری اجرا شده است.
 • مسجد آبی شهرک خاوران تبریز، به عنوان نخستین مسجد آبی جهان اسلام با کلیت ۹۰ درصد آب در نما، ستون ها، مناره ها، گنبد، دیوارها، پله ها و دیگر بخش های معماری آن در فضائی به وسعت ۱۲۴ هزارمترمربع با نمادها و نشانه هائی از بهشت و دین مبین اسلام احداث می شود. مسجد آبی خاوران تبریز پس از پایان پروژه، به عنوان نماد تبریز مطرح خواهد شد، همچنین ۱۴ ستون آن، به عنوان نماد ۱۴ معصوم علیه السلام در این مسجد آبی احداث خواهد شد.
  این مسجد به همراه پارک آبی شهرک خاوران تبریز، احداث می شود، این ۲ طرح زیبا و مدرن رفاهی، تفریحی و مذهبی با مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی احداث می شود. حصارکشی، خاکبرداری و بتن ریزی پروژه مسجد آبی خاوران تبریز به پایان رسیده است.

  پروژه های شهرک خاوران تبریز ، خانه در شهرک خاوران تبریز، قیمت زمین در شهرک خاوران

 • با احداث بیمارستان ۳۲۷ تختخوابی تامین اجتماعی در شهرک خاوران تبریز، آذربایجان شرقی به قطب سلامت و درمان کشور تبدیل خواهد شد. این بیمارستان با مشارکت شهرداری منطقه ۹ تبریز و شرکت سرمایه گذاری اتریشی احداث می شود. این بیمارستان شامل بخش های تخصصی مانند جراحی قلب، پیوند کلیه، اعصاب و خون خواهد بود و مدت زمان اجرای این پروژه سه سال تخمین زده شده است.
 • دهکده سلامت خاوران تبریز در زمینی به وسعت ۱۰۰ هزار متر مربع (ده هکتار) با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان ساخته خواهد شد که از این میزان سهم شهرداری ۱۱ درصد از محل قیمت زمین و هزینه صدور پروانه ساخت تعیین گردیده است. شهرک سلامت تبریز متشکل از بیمارستان هزار تخت خوابه تخصصی و فوق تخصصی، هتل، آزمایشگاههای مختلف، کافی شاپ و رستوران، بانک، مهد کودک و فضای بازی کودکان، ۴۰۰۰ متر مربع واحدهای تجاری مرتبط با بخش درمانی و پارکینگ طبقاتی با گنجایش ۲۵۰۰ دستگاه خودرو خواهد بود و با آخرین تکنولوژی های پزشکی تجهیز خواهد شد.دهکده سلامت شهرک خاوران تبریز، جهت رفع مشکلات ترافیکی در منطقه ۱۷ شهریور تبریز در نظر گرفته شده است. شهرک خاوران تبریز به جهت قرارگرفتن مرکز همایش های بین المللی در محدوده آن، یکی از مناطق پر رونق شهر تبریز خواهد بود. این پروژه با مشارکت بخش خصوصی و سازمان همیاری در حال انجام است.شهردار منطقه ۹ تبریز گفت: دهکده سلامت اولین و بزرگترین پروژه مشارکتی در بخش سلامت در شمالغرب کشور است. حمید شاهوردی با اشاره به این که در قسمت فرامنطقه ای شهرک خاوران براساس مصوبات ماده پنج، کاربری های عمومی تعریف شده است گفت: دهکده سلامت در کنار بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان «زهرا مردانی آذر» که توسط بخش خصوصی اجرا می‏شود، قرار دارد که این بیمارستان فوق تخصصی در ایران بی نظیر خواهد بود. شهردار منطقه ۹ تبریز درخصوص دهکده سلامت واقع در شهرک خاوران تبریز گفت: این دهکده در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار و با زیربنای ۲۶۰ هزار متر مربع است که کل عرصه به صورت سه بلوک با دسترسی‏ های فرامنطقه ‏ای و معابر شریانی با دسترسی های ۶۵، ۴۵ و ۲۴ متری احداث می شود.شاهوردی با اشاره به این که کل عرصه دهکده سلامت در دو طبقه به عنوان پارکینگ با زیربنای ۵۰۰۰۰متر مربع احداث خواهد شد، افزود: ۶۰۰ مطب، ۱۰۰ کلینیک تخصصی (رادیولوژی، سی تی اسکن، ام آر آی و…)، سالنی با زیربنای ۵ هزار متر مربع برای المندان، یک هتل پنج ستاره با زیربنای ۵ هزار متر مربع با پنج طبقه و نیز مرکز تجاری ۴ هزار متر مربعی و انواع صنوف طبی پزشکی در دهکده سلامت در نظر گرفته شده است.

برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز قطعات خود در شهرک خاوران تبریز شماره آن را به صورت R-001   یا

شماره جدید P-001  به همراه متراژقطعه ، به یکی از شماره های

۰۹۹۰۴۵۸۴۲۵۲  ، ۰۹۰۲۶۲۶۴۳۶۳ ،  ۰۹۱۴۸۸۹۱۷۸۸ ، ۰۹۱۴۳۷۲۷۲۸۱ ، ۰۹۱۴۳۳۲۹۴۹۷ ارسال نمائید.

با ارسال عدد ۱ به یکی از شماره های فوق با ما در تماس باشید

برای خرید و فروش قطعات شهرک خاوران و شهرک آذران با مشاورین املاک شهرک خاوران و آذران تبریز تماس بگیرید. مشاورین ما با داشتن فایلینگ قوی با شما در انتخاب ملک در این منطقه خوش آب و هوا همراه خواهند بود.

املاک شهرک خاوران و آذران تبریز

برترین مشاور املاک در منطقه ۹ تبریز

Call Now Buttonبرا اطلاع از قیمت ها تماس بگیر